top of page

Atradīsim piemērotāko pakalpojumu apjomu katram klientam individuāli, tomēr, lai Jums būtu vieglāk plānot savu biznesu, esam izstrādājuši PAKALPOJUMU KOMPLEKTUS:

office-620822_1920.jpg

ATTĪSTĪBA

Piemērots uzņēmumam vai saimnieciskās darbības veicējam, kuram bankā notiek līdz 50 darbībām mēnesī, tiek nodarbināti līdz 3 darbiniekiem un jāiesniedz līdz 3 ikmēneša atskaitēm VID. Cenā iekļauta konsultācija 1h ceturksnī.

50.00 EUR mēnesī

Image by Glenn Carstens-Peters

OPTIMĀLAIS

200.00 EUR MĒNESĪ

Piemērots uzņēmumam vai saimnieciskās darbības veicējam, kuram bankā notiek līdz 100 darbībām mēnesī, tiek nodarbināti līdz 5 darbiniekiem un jāiesniedz līdz 3 ikmēneša atskaitēm VID. Cenā iekļauta konsultācija līdz 1h mēnesī.

blue-2309309_1920.jpg

NULLES KOMPLEKTS

10.00 EUR mēnesī vai 100.00 EUR gadā

Piemērots uzņēmumam vai komersantam, kurš neveic aktīvu saimniecisko darbību, kuram ir tikai jāiesniedz nulles atskaites VID un jāsagatavo Gada pārskats. Cenā iekļauta konsultācija līdz 2h gadā.

team-386673_1920.jpg

BIEDRĪBA

Sākot no 50.00 EUR mēnesī

Veicam pilna cikla grāmatvedības pakalpojumus. Jauniešu biedrībām, kā arī Sociālās uzņēmējdarbības veicējiem piedāvājam atlaidi.

coins-948603_1920.jpg

STABILITĀTE

Cena pēc vienošanās

Pilna cikla grāmatvedības nodrošināšana vairāk kā 100 bankas darījumi mēnesī. Visa veida atskaišu iesniegšana Valsts ieņēmumu dienestam, Latvijas bankai, Centrālai statistikas pārvaldei

Confident Business People

GALVENAIS GRĀMATVEDIS

cena pēc vienošanas

Mēs nodrošinām Galvenā grāmatveža funkcijas Jūsu uzņēmumā. Izveidojam finanšu  dokumentu/informācijas aprites  un apstrādes sistēmu ar uzņēmuma esošajiem resursiem. Apmācam Jūsu personālu (no obligāti grāmatvedi) ikdienas rēķinu uzskaitē. Veicam nepieciešamās kontroles un atbalstu. Iesniedzam atskaites VID, bankai, u.c.

A business meeting

STARPTAUTISKAIS

Cena pēc vienošanās

Grupas uzņēmumu atskaišu sagatavošana pēc starptautiskajiem standartiem (IFRS, GAAP, TAX file)Valoda: angļu, norvēģu vai krievu.

pexels-pixabay-159358.jpg

PROJEKTA FINANŠU UZSKAITE

Cena pēc vienošanās

Komplektā ir iekļauts budžeta sagatavošana un tā kontrole, izdevumu klasifikācija saskaņā ar projekta prasībām. Ieņēmumu un Izdevumu uzskate. Kā arī ilgtermiņu projektu pārrēķini un uzskaite audita vai investoru vajadzībām.

man-96587_1920.jpg

KONSULTĀCIJAS

30.00 EUR stundā

Palīdzam uzsākt biznesu vai arī atrisināt sarežģīta darījuma nosacījumus. Konsultējam jautājumos par nodokļiem vai finanšu uzskaiti. Sniedzam atbalstu komunikācijā ar Valsts institūcijām, bankām vai investoriem. Konsultējam latviešu, angļu vai krievu valodā, gan mutiski/video, gan rakstiski. Palīdzam atrisināt arī sarežģītas personālvadības situācijas.

CENAS: Services
bottom of page